Projektai

Eksporto rinkos Vokietijoje stiprinimas

 

Siekdama didinti eksporto apyvartas įmonė nuolatos dalyvauja įvairių šalių tarptautinėse parodose, pristatydama savo gaminamus precizinius komponentus ir teikiamas CNC metalo apdirbimo paslaugas.

BCT didžiąją dalį eksporto 55 proc. sudaro Vokietijos klientai, todėl labai svarbu gerinti santykius su esamais klientais ir ieškoti naujų.

Šiuo projektu įmonė sieks padidinti eksportą į Vokietijos šalį, 2017 -2018 metais dalyvaudama pasaulinėje pramonės, automatizacijos ir inovatyvių technologijų parodoje „Hannover Messe“. Šiame unikaliame industrinių technologijų renginyje 2017 metais pagrindinis dėmesys bus skiriamas kiekvieno sektoriaus inovacijoms, pagrindinė tema „Integruota pramonė – prisijunkite prie tinklo“, o oficiali šalis – partnerė bus Indija. Parodos metu nuolatos vyksta įvairūs verslo forumai, susitikimai, dalykiniai pokalbiai ir paskaitos apie mechaninę inžineriją, gamybos automatizaciją ir kitas aktualias šių dienų temas.

Parodos metu planuojama pristatyti įmonės veiklą, susitikti su esamais klientais bei pritraukti naujų. Tai puiki proga įmonei ne tik parodyti savo technologinius gebėjimus, bet susipažinti ir su naujausiomis metalo apdirbimo technologijų inovacijomis.

Projekto veiklos:

Įmonės ir jos produkcijos pristatymas Vokietijoje vykstančiose tarptautinėse parodose

Projektą „Eksporto rinkos Vokietijoje stiprinimas“ vykdo įmonė BCT.

Projektas vykdomas pagal Lietuvos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.

Projektas finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma - 22 012,00 Eur.

Trumpa informacija apie projektą:

Projektas: „Eksporto rinkos Vokietijoje stiprinimas“

Projekto Nr.: 03.2.1-LVPA-K-801-02-0067

Projekto veiklų įgyvendinimo laikotarpis: 2016-12-29  -  2018-04-27

Projekto tikslas: Išlaikyti ir padidinti turimas eksporto pozicijas Vokietijos rinkoje